Szkoła muzyczna na Żoliborzu – Studio Muzyczne ARTE – lekcja nauki gry na pianinie

  

 

 

Krótka historia naszej szkoły na Żoliborzu:

Szkoła muzyczna Studio Muzyczne ARTE działa na Żoliborzu już od 2011 r. – jest to nasza trzecia lokalizacja. Pierwsze lekcje nauki gry na pianinie, gitarze, perkusji i  lekcje wokalne  odbywały się w domu przy ul. Niegolewskiego. Rodzinnie, kameralnie i serdecznie. Tak wtedy odczuwaliśmy pracę z uczniami i nauczycielami. Uczniowie szybko poczuli niesamowitą atmosferę jaka towarzyszyła zajęciom: radość grania, ciekawość uczenia i mobilizacja do występów. Bardzo szybko też  pojawiła się potrzeba nauczania najmłodszych dzieci, takich, które jeszcze nie chodzą do szkoły. Byliśmy pionierami w zorganizowaniu krótkich, indywidualnych zajęć pianina połączonych z umuzykalnieniem dla dzieci 4 i 5 letnich.  Takie były początki autorskiego programu Muzyczny Przedszkolak.

Szkoła muzyczna na Żoliborzu Studio Muzyczne ARTE organizuje lekcje nauki gry na pianinie w Przedszkolu na ul. Pogonowskiego 21.

Działamy na Żoliborzu już od 2011r. – jest to nasza trzecia lokalizacja w Warszawie.

Na indywidualne zajęcia zapraszamy dzieci od lat 6, młodzież i dorosłych.

Na zajęcia Muzyczny Przedszkolak zapraszamy dzieci od 4 – 6 lat. 

Przyjmujemy bez egzaminów i opłat wpisowych. Cennik:

W celu umówienia się na lekcję napisz do nas: kontakt@studioarte.eu

lub zadzwoń : 795-662-789.

Indywidualne lekcje nauki gry na pianinie odbywają się w godzinach popołudniowych w wybrane dni tygodnia, raz lub dwa razy w tygodniu. Na zajęcia zapraszamy wszystkich, którzy interesują się muzyką i pragnąć rozwinąć umiejętność grania na instrumencie. Organizujemy koncerty i występy dla naszych uczniów (Fotogaleria).