Szkoła muzyczna Żoliborz Studio Muzyczne ARTE

Szkoła muzyczna Żoliborz Studio Muzyczne ARTE  działa w Szkole Podstawowej nr 392 (Gimnazjum nr 55) Al. Wojska Polskiego 1a i w Przedszkolu Mambaleu na ul. Pogonowskiego.

Oferujemy zajęcia dla przedszkolaków Muzyczne Przedszkolaki, a także naukę gry na fortepianie, gitarze klasycznej/akustycznej, gitarze elektrycznej. Prowadzimy lekcje w godzinach od godz. 15.30-20.00, w wybrane dni tygodnia.

Szkoła muzyczna Studio Muzyczne ARTE działa na Żoliborzu już od 2011 r. Pierwsze lekcje nauki gry na pianinie, gitarze, perkusji i  lekcje wokalne  odbywały się w domu przy ul. Niegolewskiego. Rodzinnie, kameralnie i serdecznie. Tak wtedy odczuwaliśmy pracę z uczniami i nauczycielami. Uczniowie szybko poczuli niesamowitą atmosferę jaka towarzyszyła zajęciom: radość grania, ciekawość uczenia i mobilizacja do występów. Bardzo szybko też  pojawiła się potrzeba nauczania najmłodszych dzieci, takich, które jeszcze nie chodzą do szkoły. Byliśmy pionierami w zorganizowaniu krótkich indywidualnych zajęć pianina połączonego z umuzykalnieniem dla dzieci 4 i 5 letnich. Dziś nasze zajęcia przyciągają rzesze ciekawych maluchów. Kto spróbuje ten z nami zostaje.

Później przyszedł czas na zmianę lokalizacji i organizowanie zajęć w pobliskich szkołach, co do dnia dzisiejszego właśnie czynimy. Żoliborz rozbrzmiewał podczas koncertów naszych uczniów. Graliśmy w Domu Pielgrzyma Amicus i w Teatrze Komedia.

Aktualnie uczymy w Szkole Podstawowej nr 392 przy Al. Wojska Polskiego i w Przedszkolu Mambaleu na ul. Pogonowskiego.

Kameralny i zielony Żoliborz to świetne miejsce na rozwijanie muzycznych pasji. Sprawdź czy w Twojej szkole nie prowadzimy zajęć.

Lekcje pianina dla przedszkolaków, pianino dla dzieci od 4 lat,