Kontakt do Studia Muzycznego ARTE →795-662-789

Kontakt poniedziałku do soboty, godz. 9:00-19:00, pod numerem telefonu: 795-662-789.  Jeśli nikt nie odbiera prosimy o wiadomość SMS.    

(W niedzielę prosimy o wiadomość tylko w pilnych sprawach np. odwołania lekcji).

Poczta e-mail sprawdzana jest na bieżąco. Nasz adres: kontakt@studioarte.eu

Uprzejmie informujemy, że wiadomości przesyłane SMSem mogą nie zostać odczytane na czas.

 

Skorzystaj z formularza:

  Imię i nazwisko*

  Adres email*

  Telefon

  Temat
  Inne pytanieSzkoła ImielinSzkoła BiałołękaSzkoła Żoliborz

  Jak nas znalazłeś?

  Treść wiadomości

  Ten formularz jest chroniony przez reCAPTCHA oraz Google Privacy Policy i Terms of Service

  Najczęściej zadawane pytanie (FAQ)
  1. Czy do Studia Arte przyjmowane są 5 latki i dzieci młodsze? TAK, ale tylko na Żoliborzu na kurs Muzyczny Przedszkolak.

  2. Czy na lekcję może zapisać się osoba dorosła, które nigdy wcześniej nie miała kontaktu z instrumentem? TAK, do tego służy lekcja próbna, aby sprawdzić swoje możliwości i zobaczyć na czym polega nauka gry na instrumencie.

  3. Czy w razie kwarantanny/choroby zajęcia przepadają? NIE, zajęcia prowadzone są wówczas online.

  4. Czy zajęcia można odwołać i przełożyć na inny termin? TAK, ale tylko pod warunkiem, że odwoła się lekcję najpóźniej do godziny 18:00 w dzień poprzedzający lekcję oraz zgodnie z Regulaminem czyli nie więcej niż dwie lekcje w semestrze.

  5. Czy można odwołać/przełożyć lekcję w dniu zajęć? NIE, niestety nieobecność zgłoszona w dniu zajęć nie zwalnia z opłaty i taka lekcja jest traktowana jako lekcja odbyta.

  6. Czy można zapisać się tylko na miesiąc nauki? TAK, po upływie miesiąca należy złożyć wypowiedzenie zgodnie z umową.

  7. Czy trzeba mieć instrument? TAK, posiadanie instrumentu bardzo ułatwia pracę i naukę, dlatego po kilku pierwszych zajęciach warto zorganizować sobie instrument. Wypożyczamy tylko skrzypce, natomiast gitarę i pianina należy zorganizować we własnym zakresie.

  8. Czy można kupić pianino cyfrowe zamiast pianina akustycznego? TAK, instrumenty cyfrowe są bardzo dobrymi zamiennikami instrumentów akustycznych. 

  9. Czy uczeń otrzymuje dyplom na koniec roku szkolnego? TAK, ale należy wiedzieć, że jest to dyplom wyłącznie pamiątkowy.

  10. Czy uczniowie grają na koncertach? TAK, uczniowie zaangażowani i pracowici mogą wystąpić na publicznym koncercie, który organizowany jest jeden raz w semestrze.

  11. Czy uczeń może dostać zaświadczenie uczęszczania za zajęcia? TAK, na prośbę ucznia dyrekcja wystawia takie zaświadczenie.

  12. Czy są prowadzone zajęcia w weekendy? W przypadku dużej ilości chętnych uczniów jest to możliwe.

  13. Czy są przewidziane zniżki na drugie lub kolejne dziecko? NIE, niestety ale nie otrzymujemy dofinansowania ani dotacji, oferujemy zajęcia indywidualne, które nie umożliwiają oferowania zniżek w odróżnieniu od zajęć grupowych.