Szkoła muzyczna Studio Muzyczne ARTE Białołęka

Przedszkole Edusfera ul. Białołęcka 186 D lekcje z pianina, skrzypiec i gitary

Szkoła muzyczna Studio Muzyczne ARTE działa na Białołęce już od 9 lat. Dzieci, młodzież i dorośli zapisują się na indywidualne lekcje nauki gry na pianinie, skrzypcach lub gitarze. Każdy znajduje tu coś dla siebie. Niektórzy skupiają się na rozwijaniu muzykalności i odwagi scenicznej. Chętnie występują na koncertach i pokazach. Inni koncentrują się na graniu kameralnym, tworzą duety, zespoły, a nawet orkiestrę gitarową. Dużo radości i energii dają wszystkim koncerty dla rodziców, które organizujemy przynajmniej jeden raz w semestrze. Odświętny nastrój, uśmiechy i mnóstwo pozytywnych uczuć panują w tych szczególnych dniach.

Lekcje szkoły muzycznej Studia Muzycznego ARTE prowadzone są w szkołach podstawowych na terenie Białołęki, w godzinach popołudniowych. Staramy się, aby godziny nie były zbyt późne, żeby uczeń miał szansę dotrzeć do nas zaraz po lekcjach. Starsi uczniowie i osoby dorosłe są zapraszani w godzinach popołudniowych i wieczornych.

Jeśli widzimy zainteresowanie uczniów w jakiejś szkole to staramy się tam dotrzeć z naszymi instrumentami i naszą muzyką. Wówczas zajęcia prowadzone są tylko w wybrane dni tygodnia.

 Dotychczas naszą główną lokalizacją była SP nr 231. Tam zaczynaliśmy , stamtąd pochodzą nasi uczniowie i to miejsce wspominamy bardzo ciepło.

Aktualnie mieścimy się niedaleko. Sprawdź czy nie uczymy w Twojej szkole lub szkole Twojego dziecka. Szkoła muzyczna Białołęka lekcje pianina, lekcje gitary, lekcje skrzypiec, dla dzieci, młodzieży, dorosłych