Nauka gry na instrumentach

Szkoła muzyczna STUDIO Muzyczne ARTE oferuje zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych, na poziomie podstawowym i zaawansowanym na następujących instrumentach:

Wszystkie zajęcia  to lekcje indywidualne, które są prowadzone przez nauczycieli- muzyków z doświadczeniem pedagogicznym. Dlatego naukę można rozpocząć w każdym momencie roku szkolnego.  Zajęcia odbywają się raz w tygodniu lub dwa razy w tygodniu. Długość lekcji uzależniona jest od wieku ucznia. Na pewno dzieciom w wieku 6-9 lat polecamy lekcje 30 minutowe, a dzieciom starszym i młodzieży lekcje 45- minutowe. Osoby dorosłe często  wybierają lekcje 60 minutowe.

Program nauczania gry na instrumentach w szkole muzycznej Studio Muzyczne ARTE jest dostosowany do możliwości i zainteresowań ucznia. W dużym stopniu wykorzystuje najważniejsze zagadnienia programu nauczania szkół muzycznych I i II stopnia. Ponadto jest poszerzony o repertuar rozrywkowy i tzw. light classic.

Nauka gry na instrumentach jest doskonałym sposobem na rozwijanie pamięci, muzykalności i skupienia. Uczy dyscypliny i pracowitości. Warto spróbować i się przekonać. 

W naszej szkole nie mamy egzaminów wstępnych, wystarczy zapał i chęć grania. Tylko przy wyborze skrzypiec organizujemy przesłuchanie sprawdzające czy słuch muzyczny jest na tyle dobry, aby rozpocząć naukę gry na tym pięknym instrumencie.

Dla uczniów niezdecydowanych istnieje możliwość wykupienia jednej lekcji. tzw. lekcji próbnej.

Zajęcia odbywają się w następujących lokalizacjach:

Imielin –  ul. Szolc Rogozińskiego 2

Żoliborz – Al. Wojska Polskiego 1a i ul. Pogonowskiego 21

Białołęka –  ul. Białołęcka 186 i ul. Ostródzka 

 

Zapraszamy do Studia Muzycznego ARTE!