Szkoła muzyczna na Imielinie – Studio Muzyczne ARTE – lekcje nauki gry na pianinie, gitarze i skrzypcach

Szkoła muzyczna na Imielinie Studio Muzyczne ARTE organizuje lekcje nauki gry na pianinie, gitarze i skrzypcach w  Liceum nr 158 (Gimnazjum nr 93) ul. Szolc-Rogozińskiego 2. Działamy na Imielinie już od 11 lat.

Na zajęcia zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych, gdyż program nauki jest dostosowany do możliwości i zainteresowań ucznia. Na zajęciach nikt się nie nudzi, ponieważ gramy to co wszyscy lubią śpiewać lub czego słuchają na co dzień. 

Indywidualne lekcje nauki gry na pianinie, gitarze i skrzypcach dobywają się w godzinach 16:00-20:30 w wybrane dni tygodnia. Grafik ustalany jest przez nauczyciela indywidualnie z uczniem. Lekcje pianina, gitary lub skrzypiec odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu. 

Na zajęcia nauki gry na pianinie, gitarze lub skrzypach zapisują się nie tylko małe dzieci, ale wszyscy, którzy interesują się muzyką, pragnąć rozwinąć umiejętność grania na instrumencie. Organizujemy koncerty i występy dla naszych uczniów, aby mogli zaprezentować się swoim najbliższym w pięknych salach koncertowych lub ciekawych miejscach.Można nas posłuchać w Domach Kultury w Warszawie, m.in. w Domie Kultury Stokłosy, Domie Kultury Imielin.

Na naukę nigdy nie jest za późno. Zapisy przyjmujemy przez cały rok i w miarę możliwości i wolnych miejsc przyjmujemy uczniów w I w II semestrze.

szkoła muzyczna Imielin lekcje pianina, lekcje gitary, lekcje skrzypiec

Jak znaleźć właściwe wejście liceum?:

Aby uniknąć błądzenia uprzejmie informujemy, że szkoła znajduje się przy ul. Cynamonowej. Jadąc ul. Cynamonową od strony ul. Gandhi mijamy po prawej stronie duży sklep Tesco, a następnie parking i mały sklepik wolnostojący AGD. I tutaj na wysokości przystanku autobusowego, za sklepikiem AGD wchodzimy na chodnik. Chodnikiem idziemy w kierunku bloków, wzdłuż ogrodzenia. Dochodzimy do schodów, które prowadzą w lewo na dół, aż do wejścia. Za drzwiami mijamy szatnie i małą dyżurkę z kluczami. Schodami wchodzimy na piętro i po numerze odnajdujemy właściwą klasę.