Szkoła Studio Arte Ursynów

Szkoła Studio  ARTE Ursynów organizuje lekcje nauki gry na fortepianie, gitarze i skrzypcach w  Liceum nr 158 ul. Szolc-Rogozińskiego 2.

szkoła muzyczna Imielin lekcje pianina, lekcje gitary, lekcje skrzypiec

Szkoła Studio Arte Ursynów działa na Imielinie już od 2007 roku – jest to nasza pierwsza lokalizacja w Warszawie. Na zajęcia zapraszamy dzieci od lat 6, młodzież i również dorosłych. Przyjmujemy bez egzaminów i opłat wpisowych, opłaty są miesięczne. Cennik za zajęcia.

W celu umówienia się na lekcję napisz do nas: kontakt@studioarte.eu  lub zadzwoń – 795-662-789

Opis zajęć

W szkole Studio ARTE  lekcje fortepianu, skrzypiec i gitary rozwijają muzykalność i wrażliwość. Ponadto uczą też systematyczności i skupienia. Niewątpliwie to indywidualny tok nauki pomaga realizować w prosty sposób zadania wyznaczone przez nauczyciela dając sto procent poczucia wykorzystanego czasu. Oprócz praktycznego opanowania gry na instrumencie uczniowie poznają  bardzo istotną teorię muzyki. Warto zauważyć, że jej znajomość  pomaga grać i rozwijać swoje umiejętności. Na dodatek materiały nutowe i teoretyczne uczniowie otrzymują na zajęciach i są one darmowe. Na lekcje zapisują się osoby początkujące, które nigdy nie grały na żadnym instrumencie. Również chętnie zaczynają z nami współpracę osoby już grające, które miały przerwę w graniu. My pomagamy usystematyzować wiedzę i czerpać radość z nauki i z grania.

Godne uwagi są orgaznizowane przez nas koncerty i występy. Dają naszym uczniom i nauczycielom dużo radości, a także pozytywnej energii. Odbywają się raz w semestrze w ciekawym miejscu w Warszawie. Są one podsumowaniem pracy i nauki, bez wątpienia uczą obycia estradowego i pokonywania tremy. Koncerty są dla chętnych uczniów, którzy chcą zaprezentować swoje zdobyte  umiejętności. Koncerty Arte przyciągają liczną publiczność i są wspaniałą okazją do spotkania w gronie rodziny i znajomych.

 (Fotogaleria). 

Jak nas znaleźć na Ursynowie ?: Jadąc ul. Cynamonową od strony ul. Gandhi mijamy po prawej stronie duży sklep Tesco, a następnie parking i mały sklepik wolnostojący AGD. I tutaj na wysokości przystanku autobusowego, za sklepikiem AGD wchodzimy na chodnik. Chodnikiem idziemy w kierunku bloków, wzdłuż ogrodzenia. Dochodzimy do schodów, które prowadzą w lewo na dół, aż do wejścia do liceum nr 158. Za drzwiami mijamy szatnie i małą dyżurkę z kluczami. Schodami wchodzimy na piętro i po numerze odnajdujemy właściwą klasę.

Dla samochodów jest kilka miejsc parkingowych za przystankiem autobusowym.