Szkoła muzyczna na Ursynowie – Studio Muzyczne ARTE – lekcje nauki gry na pianinie, gitarze i skrzypcach

 

szkoła muzyczna Imielin lekcje pianina, lekcje gitary, lekcje skrzypiec

Szkoła muzyczna na Ursynowie Studio Muzyczne ARTE organizuje lekcje nauki gry na pianinie, gitarze i skrzypcach w  Liceum nr 158 ul. Szolc-Rogozińskiego 2.

Działamy na Imielinie już od 2007r. – jest to nasza pierwsza lokalizacja w Warszawie.

Na zajęcia zapraszamy dzieci od lat 6, młodzież i dorosłych.

Przyjmujemy bez egzaminów i opłat wpisowych. Cennik za zajęcia.

W celu umówienia się na lekcję napisz do nas: kontakt@studioarte.eu

lub zadzwoń – 795-662-789

Indywidualne lekcje nauki gry na pianinie, gitarze i skrzypcach dobywają się w godzinach 16:00-20:30 w wybrane dni tygodnia, raz lub dwa razy w tygodniu. Na zajęcia nauki gry na pianinie, gitarze lub skrzypach zapisują się nie tylko małe dzieci, ale wszyscy, którzy interesują się muzyką, pragnąć rozwinąć umiejętność grania na instrumencie. Organizujemy koncerty i występy dla naszych uczniów (Fotogaleria). 

Jak nas znaleźć na Ursynowie ?:

Jadąc ul. Cynamonową od strony ul. Gandhi mijamy po prawej stronie duży sklep Tesco, a następnie parking i mały sklepik wolnostojący AGD. I tutaj na wysokości przystanku autobusowego, za sklepikiem AGD wchodzimy na chodnik. Chodnikiem idziemy w kierunku bloków, wzdłuż ogrodzenia. Dochodzimy do schodów, które prowadzą w lewo na dół, aż do wejścia do liceum nr 158. Za drzwiami mijamy szatnie i małą dyżurkę z kluczami. Schodami wchodzimy na piętro i po numerze odnajdujemy właściwą klasę.

Dla samochodów jest kilka miejsc parkingowych za przystankiem autobusowym.