Opłata za zajęcia Muzyczne Przedszkolaki – 2020/2021

Opłata za zajęcia jest stała w każdym miesiącu i nie jest podwyższana w miesiącach z pięcioma zajęciami ani nie jest obniżana w miesiącach z mniej niż czterema zajęciami. Za nieobecność na zajęciach opłata również nie jest pomniejszana. Nasze zajęcia odbywają się systematycznie, raz w tygodniu. O nieobecności ucznia na zajęciach prosimy powiadomić nauczycielkę. Okienko w planie umożliwi odrobienie lekcji innym uczniom.                                   

zajęcia 20 minut

lekcja odbywa się raz w tygodniu

od IX do VI

Opłata miesięczna 168 zł

zajęcia 30 minut

lekcja odbywa się raz w tygodniu

od IX do VI

Opłata miesięczna 248 zł

Opłata za zajęcia zawiera:

  • materiały do nauki (nuty)
  • zeszyt w pięciolinię
  • koncert dla rodziców na zakończenie II semestru

Dla niezdecydowanych rodziców i dzieci organizujemy LEKCJĘ PRÓBNĄ,  po której jest możliwość rezygnacji z zajęć lub kontynuacji.  Dlatego termin lekcji próbnej zostaje zarezerwowany dla danego ucznia do dalszej kontynuacji zajęć. Z reguły dzieci po lekcji próbnej zostają w Arte na kolejne tygodnie i miesiące wspólnej nauki i zabawy. Opłata za lekcję próbną wynosi 40zł.                                           

Zniżki

Dla dzieci z przedszkola Mambaleu  opłata miesięczna za zajęcia wynosi 160 zł za lekcje 20 minutowe i 240 zł za lekcje 30 minutowe.

Rodzeństwo, które uczy się w Arte – opłata miesięczna za zajęcia wynosi 160 zł za lekcje 20 minutowe i 240 zł za lekcje 30 minutowe. Zniżka dotyczy drugiego lub kolejnego dziecka.

Dane do przelewu: 50 1020 5558 1111 1909 1510 0039
Studio Muzyczne ARTE. Tytuł wpłaty musi zwierać: imię i nazwisko ucznia i koniecznie miesiąc za jaki jest wpłata.

Pianino dla przedszkolaków, lekcje pianina 4 latki, lekcje pianina 5 latki.