Nauka gry fortepian gitara skrzypce

Opis zajęć

Nauka gry fortepian gitara skrzypce – Wszystkie zajęcia w Studiu Muzycznym ARTE  to wyłącznie lekcje indywidualne (mistrz-uczeń), ponieważ stawiamy na jakość, a nie na ilość.  W ramach lekcji uczymy gry na instrumencie oraz teorii muzyki w ilości niezbędnej do opanowania poznania utworów muzycznych. Naukę można rozpocząć również w trakcie roku szkolnego, w miarę jak są dostępne wolne miejsca. Zajęcia prowadzone są przez nauczycieli – muzyków z doświadczeniem pedagogicznym. Najczęściej uczniowie podejmują naukę w trybie podstawowym, który oznacza, że lekcja odbywa się raz w tygodniu. Czy to wystarczy aby nauczyć się grać na instrumencie? Bez wątpienia lekcje wzbogacone własną, systematyczną pracą czyli ćwiczeniem w domu daje taką możliwość. Po roku nauki uczniowie występują już publicznie na koncertach. 

                                                Długość lekcji

Nauka gry fortepian gitara skrzypce. Wybór długości lekcji uzależniamy od wieku ucznia. Dlatego dzieciom w wieku 6-9 lat polecamy lekcje 30 minutowe, a dzieciom starszym i młodzieży lekcje 45- minutowe. Natomiast osoby dorosłe chętnie wybierają lekcje 60 minutowe lub 45 minutowe. Tryb nauki rozszerzony oznacza dwie lekcje w tygodniu i dotyczy tylko w niektórych lokalizacji.

  

Program nauczania

Program w Studiu Muzyczne ARTE jest dostosowany do możliwości i zainteresowań ucznia. Niewątpliwie wykorzystuje on najważniejsze zagadnienia programu nauczania szkół muzycznych I i II stopnia poszerzone o elementy muzyki light classic i muzyki rozrywkowej. W naszej szkole nauczyciele nie prowadzą egzaminów wstępnych, ani nie stawiają ocen. Przede wszystkim uczą jak szybko nauczyć się pisma nutowego,  samodzielnie ćwiczyć i co najważniejsze praktycznie opanować utwory.  Na lekcji jest też teoria muzyki, która bardzo ułatwia i przyspiesza naukę opanowania gry. A nagrodą jest koncert albo audycja – czyli występ publiczny dla naszych bliskich i znajomych, jak również nagranie do koncertu online. Udział w koncercie jest zawsze dobrowolny i z reguły uczniowie bardzo chętnie w nim uczestniczą. Kto chce spróbować –  zapraszamy na lekcję próbną.

Zapisy telefonicznie lub mailowo

Na zajęcia przyjmujemy przez cały rok, w miarę jak są wolne miejsca.  Obowiązują opłaty miesięczne. Zajęcia można rozpocząć również w trakcie miesiąca, a opłata będzie rozliczona proporcjonalnie do ilości odbytych zajęć.

napisz do nas: kontakt@studioarte.eu

lub zadzwoń – 795-662-789