Kadra Studia Muzycznego Arte

Nauczyciele w szkole muzycznej Studio Muzyczne ARTE dzielą się z uczniami swoją pasją i doświadczeniem muzycznym. Przede wszystkim stawiają nacisk na praktyczne opanowanie nauki gry na wybranym instrumencie oraz rozwinięcie wrażliwości i muzykalności. Pomagają w przyswojeniu podstawowych wiadomości muzycznych, doradzają jak ćwiczyć samodzielnie w domu aby na postępy nie trzeba było długo czekać.

Metoda nauczania opiera się na autorskim programie, który jest dostosowany do predyspozycji i zainteresowań danego ucznia. Bez wątpienia ważna jest radość z grania i pokonywania trudności. W szkole muzycznej Studio Muzyczne ARTE nauka jest przyjemnością. 

W naszej szkole nie ma ocen, ani egzaminów. Postępy w graniu i zaangażowanie są oceniane przez publiczność, która na koncerty i występy semestralne przychodzi tłumnie. 

Nauczyciele chętnie wspierają swoich uczniów podczas występów i koncertów. Tworzą z nimi  duety, tria, a nawet zespoły. Wspólne muzykowanie z nauczycielem daje dużo satysfakcji, pomaga pokonać tremę i uczy wzajemnego słuchania. 

nauczyciel pianina, nauczyciel skrzypiec, nauczyciel gitary, szkoła muzyczna Studio Muzyczne ARTE

SONY DSC