Kadra – Gitara

 

Andrzej Stępień – gitara klasyczna, elektryczna

Gitarzysta, muzyk jazzowy i rockowy, pedagog. Posiada wieloletnie doświadczenie sceniczne i pedagogiczne. Współtwórca polskiego bigbitu w latach 90-tych. Członek zespołu Quasi Symphony Orchestra. Brał udział w wielu nagraniach dla radia i telewizji.

 

Bartłomiej Suchanek – gitara klasyczna, elektryczna, basowa

Gitarzysta, pianista, aranżer. Pedagog z wieloletnim doświadczeniem. Absolwent Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. Krzysztofa Komedy w Warszawie. Gitarzysta i pianista w wielu zespołach jazzowych i rockowo-bluesowych. W swojej karierze występował m.in. na festiwalu Woodstock (2003 rok). Aktywny zarówno scenicznie jak i studyjnie. Przez wiele lat współpracował ze studiem nagrań CWWD jako muzyk sesyjny, aranżer i realizator dźwięku.Jako ojciec trójki dzieci ma dużo                                                    cierpliwości i wyrozumiałości do najmłodszych adeptów gry na gitarze.

Agnieszka Wójcik-Grzechnik – gitara klasyczna

Nauczyciel z zamiłowania i wyboru. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła w Społecznym Ognisku Muzycznym Towarzystwa Muzycznego im. Henryka Wieniawskiego w Lublinie, kontynuowała w szkole muzycznej I i II stopnia im. I. J. Paderewskiego w Lublinie w klasie gitary klasycznej. Równolegle kontynuowała także naukę gry na fortepianie. Studia muzyczne ukończyła na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej, gdzie uzyskała tytuł magistra sztuki. Jest absolwentką Podyplomowego Studium Polityki i Zarządzania Oświatą Uniwersytetu Warszawskiego. Jest doświadczonym muzykiem oraz pedagogiem. Prowadzeniem zajęć rytmicznych oraz nauczaniem gry na gitarze i fortepianie zajmuje się od prawie 15 lat, ucząc zarówno dzieci i młodzież jak i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania, zaszczepiając w nich miłość do muzyki. Od wielu lat prowadzi również zespoły instrumentalne. Uczniowie i zespoły prowadzone przez Agnieszkę są laureatami wielu nagród i wyróżnień w różnorodnych przeglądach i konkursach. Jest osobą otwartą, kontaktową, z poczuciem humoru. Niektóre osiągnięcia uczniów: 2013r.  Międzyszkolny Konkurs Piosenki „Sen o Warszawie” – III miejsce, Ursynowski Festiwal Pieśni Powstania Warszawskiego – I miejsce,  Wojewódzki Konkurs Muzyczny „Kolęd I Pastorałek” – III miejsce. 2010r. Ogólnopolski Konkurs „Chopin inaczej” – II miejsce. 2008r.  Konkurs Szkolnych Zespołów Instrumentalnych województwa Mazowieckiego – I miejsce; Wielkie Ursynowskie Kolędowanie: wyróżnienie. 2007r. Przegląd Twórczości muzycznej dzieci I młodzieży „Kogucik” – Grand Prix oraz I miejsce. 2007r, 2010r. Wojewódzki Konkurs Muzyczny: „Młode Talenty Muzyczne” – I i III miejsce.