Kadra – Gitara

 

Andrzej Stępień – gitara klasyczna, elektryczna

Gitarzysta i basista z bogatą karierą artystyczną. Laureat festiwalu “Jazz nad Odrą”.

Uczestnik wielu festiwali muzycznych (“Jazz Jamboree”, “Złota Tarka”, “Festiwal Opolski”, “Festiwal wokalistów Jazzowych w Zamościu” itp. Koncertował w największych salach koncertowych w Polsce: “Sala Kongresowa” w Warszawie, “Hala Stulecia” we Wrocławiu, “Spodek” w Katowicach. Brał Udział w ok. 15-tu programach telewizyjnych i radiowych. Nagrania płytowe i koncerty z czołowymi polskimi artystami, jak np.: Czesław Niemen, Anna German, Ryszard Rynkowski, Krystyna Prońko, Anna Maria Jopek, Ewa Bem, itd. Kierownik muzyczny na 25-ciu kontraktach najbardziej prestiżowych pasażerskich statkach na świecie (“Seabourn”, “Seven Seas”, “Regent”). Andrzej Stępień jest też absolwentem wydziału Psychologii i Pedagogiki Uniwersytetu Warszawskiego.

Bartłomiej Suchanek – gitara klasyczna, elektryczna, basowa

Gitarzysta, pianista, kompozytor, aranżer. Absolwent Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. K. Komedy w Warszawie. Gitarzysta i pianista w wielu zespołach jazzowych i rockowo-bluesowych, również muzyki improwizowanej. Aktywny zarówno scenicznie jak i studyjnie. W swojej karierze występował m.in. na dużej scenie festiwalu Woodstock (2003 rok). Przez wiele lat współpracował z warszawskim studiem nagrań CWWD jako muzyk sesyjny, aranżer i realizator dźwięku. Od 2013 roku współpracuje z Arte Studio, obecnie jest nauczycielem w trzech szkołach muzycznych w Warszawie. Wakacje oraz ferie zimowe spędza w górach prowadząc tematyczne młodzieżowe obozy muzyczne jako instruktor i wychowawca, jednocześnie jest autorem programów tych obozów. Zależnie od zainteresowań i wieku ucznia korzysta zarówno z repertuaru rozrywkowego jak i klasycznego. Podczas lekcji oprócz technik wykonawczych związanych z instrumentem wprowadza elementy kształcenia słuchu, teorii muzyki, historii muzyki klasycznej i rozrywkowej oraz dzieli się doświadczeniem scenicznym i studyjnym.

 

Agnieszka Wójcik-Grzechnik – gitara klasyczna

Nauczyciel z zamiłowania i wyboru. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła w Społecznym Ognisku Muzycznym Towarzystwa Muzycznego im. Henryka Wieniawskiego w Lublinie, kontynuowała w szkole muzycznej I i II stopnia im. I. J. Paderewskiego w Lublinie w klasie gitary klasycznej. Równolegle kontynuowała także naukę gry na fortepianie. Studia muzyczne ukończyła na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej, gdzie uzyskała tytuł magistra sztuki. Jest absolwentką Podyplomowego Studium Polityki i Zarządzania Oświatą Uniwersytetu Warszawskiego. Jest doświadczonym muzykiem oraz pedagogiem. Prowadzeniem zajęć rytmicznych oraz nauczaniem gry na gitarze i fortepianie zajmuje się od prawie 15 lat, ucząc zarówno dzieci i młodzież jak i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania, zaszczepiając w nich miłość do muzyki. Od wielu lat prowadzi również zespoły instrumentalne. Uczniowie i zespoły prowadzone przez Agnieszkę są laureatami wielu nagród i wyróżnień w różnorodnych przeglądach i konkursach. Jest osobą otwartą, kontaktową, z poczuciem humoru. Niektóre osiągnięcia uczniów: 2013r.  Międzyszkolny Konkurs Piosenki „Sen o Warszawie” – III miejsce, Ursynowski Festiwal Pieśni Powstania Warszawskiego – I miejsce,  Wojewódzki Konkurs Muzyczny „Kolęd I Pastorałek” – III miejsce. 2010r. Ogólnopolski Konkurs „Chopin inaczej” – II miejsce. 2008r.  Konkurs Szkolnych Zespołów Instrumentalnych województwa Mazowieckiego – I miejsce; Wielkie Ursynowskie Kolędowanie: wyróżnienie. 2007r. Przegląd Twórczości muzycznej dzieci I młodzieży „Kogucik” – Grand Prix oraz I miejsce. 2007r, 2010r. Wojewódzki Konkurs Muzyczny: „Młode Talenty Muzyczne” – I i III miejsce.