Kadra – Fortepian

ZAPISY NA ZAJĘCIA 2020/2021

Katarzyna Domańska – fortepian

Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie. Studiowała na Akademii Muzycznej w Łodzi na wydziale Kompozycji i Teorii muzyki. Ukończyła również Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie uzyskując tytuł magistra w zakresie sztuki muzycznej. Uczestniczka Międzynarodowych kursów muzycznych im. Z. Brzewskiego. Wieloletni pedagog, posiada doświadczenie w pracy z dziećmi oraz osobami dorosłymi. Jej uczniowie biorą udział w konkursach (m.in. Młode Talenty Muzyczne oraz Kogucik) zdobywając nagrody i wyróżnienia.

Julia Frejtag – fortepian, rytmika                    

Julia Frejtag – Absolwentka Zespołu Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu, aktualnie studentka III roku na kierunku ‘’Rytmika” na Warszawskim Uniwersytecie Muzycznym. Swoje zamiłowanie do tańca, gry na fortepianie i pracy z dziećmi postanowiła połączyć i doszkalać na tym właśnie kierunku. Uczestniczka III i IV Radomskich Spotkań z Rytmiką oraz Ogólnopolskich Warsztatów Rytmicznych w Pile w latach 2014, 2016. Zasiadła przy fortepianie obok orkiestry w utworze – instalacji ,,Wiatrofale” prof. Marka Chołoniewskiego w trakcie Festiwalu Kontrolowanego. Posiada doświadczenie pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym, szkolnym, a także z dorosłymi. Prowadzi zajęcia z umuzykalniania, rytmiki oraz gry na fortepianie.               

 Zuzanna Dąbkowska – fortepian

      Zuzanna Dąbkowska ur. 1995 w Warszawie, gdzie w     2002 roku rozpoczęła naukę gry na fortepianie w   Zespole Paostwowych Szkół Muzycznych nr 4 im.   Karola  Szymanowskiego. W 2008 roku rozpoczęła   naukę na wydziale Rytmiki, którą kontynuuje obecnie   na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w   Warszawie, będąc już na studiach II stopnia.
 Ma na swoim koncie sukcesy zarówno w grze na  instrumencie, jak i w dziedzinie rytmiki. Jest laureatką I Międzynarodowego Konkursu Młodych Pianistów „Nad Kamienną” w Skarżysku-Kamiennej. Zdobyła wyróżnienie na II Ogólnopolskim Konkursie Interpretacji Ruchowych w ramach III Spotkań z Rytmiką w Radomiu oraz na I Konkursie Choreografii Tanecznych w Bielańskim Ośrodku Kultury w Warszawie (solo), a także I i II miejsce na I Ogólnopolskim Konkursie Interpretacji Ruchowych Utworów Muzycznych w Łodzi, tańcząc w układach z uczennicami wydziału Rytmiki ZPSM nr 4 w Warszawie. Swoje umiejętności doskonaliła, biorąc udział w kursach pianistycznych (np. w Krynicy-Zdroju czy Tomaszowie Lubelskim) oraz warsztatach rytmicznych (I, II i III Spotkania z Rytmiką w Radomiu, II i III Międzynarodowa Konferencja Rytmika w kształceniu muzyków, aktorów, tancerzy i w rehabilitacji w Łodzi, Konferencja Naukowa Międzynarodowe Triennale Choreografii Muzyki w Poznaniu).
Swoją pasję do muzyki realizuje również uczęszczając do prywatnej szkoły tańca oraz do Zespołu Chopin University Dance Company.           

Anna Kopeć – fortepian 

      lekcje gry na fortepianie

 

 

 

 

Anna Baran-Siemińska – fortepian

Absolwentka ZSM I i II stopnia im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy, Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie i Studiów Podyplomowych w zakresie kameralistyki fortepianowej. Odbyła liczne kursy muzyczne: Kamień Pomorski, Bydgoszcz, Bloney w Szwajcarii, latach 1995-2005 uczestniczyła w Międzynarodowym Kursie Interpretacji Muzycznej w Nowym Sączu, kurs Carla Orffa w 2018 r. W 2003 r. założyła zespół muzyczny Trio ARTE (skrzypce, klarnet, fortepian), później współpracowała z Trio Navigo (skrzypce, wiolonczela, fortepian) popularyzując muzykę kameralną klasyczną i współczesną. Doświadczenie pracy z dziećmi i młodzieżą zdobywała ucząc w szkołach muzycznych na terenie Warszawy i okolic: SP nr 318 w Warszawie ; Społeczna Szkoła Muzyczna I stopnia im. Wojciecha Kilara w Wesołej; Szkoła muzyczna I i II stopnia im. Grażyny Bacewicz w Warszawie; Szkoła Muzyczna w Żyrardowie i w Sochaczewie; Międzynarodowy Kurs Interpretacji Muzyczne w Nowym Sączu.W 2007 r. założyła własną szkołę Studio Muzyczne Arte, w której obok pracy pedagogicznej również zajęła się pracą organizatorską i marketingową.