Kadra – Wokal

Aleksandra Tabiszewska

Absolwentka Akademii Muzycznej im.Karola Szymanowskiego w Katowicach na Wydziale wokalnym.Podczas wieloletniej pracy na estradzie wspierała wokalnie artystów takich jak: Monika Brodka, Kayah, Edyta Górniak, Zakopower ( nagranie płyty Zakopower Kolędowo), Marysia Sadowska, Kasia Klich, Halinka Młynkova, K.A.S.A.,Bracia,Leszcze. W charakterze chórku uczestniczy również w realizacji licznych programów rozrywkowych: Must Be the Music, X-Factor, Śpiewaj i walcz. Użycza głosu do reklam oraz spotów telewizyjnych i radiowych [Radio ZET]. Obecnie usłyszeć ją można u boku Ryszarda Rynkowskiego, Natalii Lesz i Macieja Miecznikowskiego.

Karolina Błasik

Wokalistka, z doświadczeniem estradowym. Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie wokalistyki jazzowej. Współpracowała z warszawskimi teatrami Hybrydy, Studio Buffo, Sabat, z krakowskim Syndykatem Artystycznym supportując wraz z zespołem m. in. In-Grid, Bajm, Dodę, T.Love, Ewelinę Flintę. Przez kilka lat związana z lubelskim chórem Gospel Rain W 2007 roku wsparła wokalnie artystów (m.in. Michael York, Paul Anka) śpiewających w programie „Przebojowa noc” na antenie TVP1. Reprezentowała Radio Lublin w Finale Ogólnopolskiego Konkursu Rozgłośni Radiowych „Przebojem na antenę” wraz z zespołem Klezmafour i została leauratką 35. Międzynarodowych Spotkań Wokalistów Jazzowych w Zamościu.

Marta Koszarek

Wokalistka, trener wokalny. Absolwentka Instytutu Jazzu i Muzyki Rozrywkowej AM w Katowicach. Podyplomowo  poszerzyła swoje kompetencje o wiedzę logopedyczną. Od wielu lat prowadzi warsztaty z emisji głosu i lekcje śpiewu na  terenie całego kraju. Wspierała głosem wielu artystów polskiej sceny muzycznej m.in. Ewę Bem, Kasię Cerekwicką, Kasię  Popowską, Ryszarda Rynkowskiego, Katarzynę Gertner. Brała udział w licznych produkcjach telewizyjnych m.in. Idol,  Szansa na Sukces, DDTVN, Hity na Czasie, Bitwa na Głosy.